Zielonkowska Amatorska Liga Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
API Market 0:13 Cubański Hash
In - Plus Marki 2:4 Sparta Wołomin
Dar - Mar Kobyłka 3:0 Sokoły Zielonka
FC United 2:2 FC Ursynów
Prestiż Warszawa 4:2 Tiger Wołomin
Andromeda 3:3 Greentown Zielonka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najlepszy strzelec

stan końcowy:

35 bramek:

Chrystian Karczewski (Sokoły)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 97, wczoraj: 57
ogółem: 667 498

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Strzelcy

stan końcowy:

35 bramek:

CHRYSTIAN KARCZEWSKI (Sokoły Zielonka)

34 bramki:

Paweł Gołaszewski (Tiger Wołomin)

24 bramki:

Mateusz Gontarz (Prestiż Warszawa)

19 bramek:

Łukasz Siwak (Dar-Mar Kobyłka)

18 bramek:

Seweryn Rejmer (In Plus Marki)

16 bramek:

Adam Stańczuk (Andromeda)

14 bramek:

Kamil Milczarek (Tiger Wołomin)

12 bramek:

Mateusz Ordyniak (Andromeda)
Robert Różycki (In-Plus Marki)

Bogumił Bonisławski (Prestiż Warszawa)
Maciej Bieńczyk (Sparta Wołomin)

11 bramek:

Adam Drewnowski (Tiger Wołomin)

Tomasz Sieczkowski (Sokoły Zielonka)

10 bramek:

Mateusz Pruszkowski (Andromeda)
Damian Zieliński (Greentown Zielonka)


9 bramek:

Adrian Basiuk (Prestiż Warszawa)
Mariusz Heciak (Dar-Mar Kobyłka)

8 bramek:

Piotr Dudziński (Cubański Hasz)

Tomasz Małek (FC United)
Karol Puźmierowski (Greentown Zielonka)
Miłosz Pacha (Cubański Hasz)

7 bramek:

Paweł Żochowski (Tiger Wołomin)
Mariusz Kowalski II (Cubański Hasz)
Tomasz Boroszko (Tiger Wołomin)
Kamil Ryński (In-Plus Marki)
Filip Bagiński (FC United)

Kamil Kulma (Andromeda)
Mateusz Jędrzejczyk (Cubański Hasz)
Michał Sieńko (Cubański Hasz)

6 bramek:

Paweł Godlewski (Dar-Mar Kobyłka)
Artur Dębowski (Prestiż Warszawa)
Paweł Boguszewski (Andromeda)

Karol Wojtkowski (FC United)

5 bramek:

Witold Piskorek (In-Plus Marki)
Sebastian Ryński (In-Plus Marki)

Marcin Kur (In-Plus Marki)
Maciej Tabaczyński (FC Ursynów)
Darian Zasłonka (Cubański Hasz)
Mariusz Czarnecki (Sokoły Zielonka)
Arkadiusz Derlatka (Tiger Wołomin)
Mateusz Lewandowski (Cubański Hasz)

Damian Zawadzki (Andromeda)
Mateusz Antoniak (Cubański Hasz)

Piotr Dudziński (Cubański Hasz)
Mateusz Kowalski (Cubański Hasz)


4 bramki:

Janusz Jasek (FC United)
Grzegorz Wimmer (Greentown Zielonka)
Michał Kalata (Dar-Mar Kobyłka)
Tomasz Boroszko (Tiger Wołomin)
Arkadiusz Ryszkowski (Tiger Wołomin)

Robert Pławczyk (In Plus Marki)
Artur Gajak (Sparta Wołomin)

Paweł Rybak (Dar-Mar Kobyłka)
Rafał Roguski (Dar-Mar Kobyłka)
Paweł Gumienny (FC United)
Bartosz Krajewski (Prestiż Warszawa)

Konrad Miszczyński (FC United)
Maciej Grabowski (FC United)

Rafał Kusiak (Sokoły Zielonka)
Robert Biskupski (FC Ursynów)

Patryk Gall (In-Plus Marki)
Michał Madej (In-Plus Marki)
Adrian Dzikowski (Prestiż Warszawa)

Karol Szulim (Andromeda)

3 bramki:

Damian Woźniakowski (Sparta Wołomin)
Piotr Murawski (Dar-Mar Kobyłka)
Hubert Kowalski (Cubański Hasz)
Rafał Piasecki (Prestiż Warszawa)

Adam Szopa (API Market)

Henryk Lipski (API Market)
Paweł Koziorek (Greentown Zielonka)
Mirosław Bryl (Dar-Mar Kobyłka)
Piotr Klejnowski (Andromeda)
Marcin Jackiewicz (Prestiż Warszawa)
Marcin Zaremba (Cubański Hasz)
Marcin Kryński (Greentown Zielonka)

Dominik Broda (FC United)
Grzegorz Cymbalak (FC Ursynów)
Krzysztof Markowski (FC Ursynów)

Rafał Rusowicz (FC Ursynów)
Bartłomiej Męczkowski (Prestiż Warszawa/Andromeda)
Mariusz Kowalski I (Cubański Hasz)


2 bramki:

Adam Wiaderny (FC United)
Maciej Sadocha (In-Plus Marki)
Michał Marcinkiewicz (Sparta Wołomin)
Tomasz Piórkowski (Andromeda)
Dawid Frączek (Cubański Hasz)
Adam Marcinkiewicz (Andromeda)
Jakub Murawski (Dar-Mar Kobyłka)
Radosław Mazurkiewicz (FC Ursynów)
Paweł Ciok (FC Ursynów)
Łukasz Makarow (FC United)
Daniel Bartczak (FC United)
Zbigniew Mańkowski (Sokoły Zielonka)

Adrian Lewandowski (Sparta Wołomin)
Maks Frantisov (Andromeda)
Patryk Banaszkiewicz (FC Ursynów)
Adrian Wasiak (FC United)

Paweł Świnarski (FC Ursynów)
Sebastian Szwaczyk (Sparta Wołomin)

Dariusz Karczewski (Sokoły Zielonka)
Karol Szeliga (In Plus Marki)
Paweł Dąbrowski (Dar-Mar Kobyłka)
Przemysław Mikulski (Prestiż Warszawa)

Krzysztof Sieczkowski (Greentown Zielonka)
Adrian Sobolewski (FC United)

1 bramka:

Jacek Smoderek (Dar-Mar Kobyłka)
Nikodem Kanclerz (Tiger Wołomin)
Patryk Ratke (In-Plus Marki)
Jakub Strzała (API Market)
Adrian Janisiewicz (API Market)
Krzysztof Woźniak (In-Plus Marki)
Cezary Sasin (Sparta Wołomin)
Dorian Kapała (Dar-Mar Kobyłka)
Mariusz Sztabnik (FC United)
Rafał Jasiński (Sparta Wołomin)
Jacek Maciejewski (Sokoły Zielonka)
Mateusz Tokarz (Prestiż Warszawa)
Łukasz Kupiec (Dar-Mar Kobyłka)
Daniel Porzeziński (Tiger Wołomin)
Marcin Mońka (Greentown Zielonka)
Maciej Włodyga (Andromeda)
Michał Ochtabiński (FC Ursynów)
Jacek Słoński (Sparta Wołomin)
Artur Grzelakowski (FC Ursynów)

Tomasz Rzepniewski (FC United)
Cezary Jakacki (In Plus Marki)
Rafał Śnieżek (Greentown Zielonka)

Sebastian Kurnikowski (In Plus Marki)
Jarosław Rozbicki (Sparta Wołomin)
Konrad Podeszwik (Prestiż Warszawa)
Marcin Ząbek (API Market)

Piotr Zabłocki (Andromeda)
Piotr Kieliszczyk (Sparta Wołomin)
Adam Księżopolski (Dar-Mar Kobyłka)
Jacek Kurek (Sparta Wołomin)

Damian Mularczyk (FC Ursynów)
Tomasz Nojszewski (FC United)
Tomasz Popiół (In-Plus Marki)
Dariusz Jankowski (In-Plus Marki)
Łukasz Boguciński (Tiger Wołomin)
Daniel Sarna (Greentown Zielonka)

Filip Motyczyński (API Market)
Kamil Melcher (Sparta Wołomin)

Krzysztof Włodyga (Andromeda)
Jan Tomaszewski (FC Ursynów)
Damian Rudnik (Sparta Wołomin)
Bartłomiej Dutkiewicz (Prestiż Warszawa)
Dawid Topczewski (FC Ursynów)

Karol Bolesta (Greentown Zielonka)

Partner

Reklama

Organizator ligi

Partnerzy

Partnerzy medialni

Najnowsza galeria

Drużyny ZALP
Ładowanie...

Buttony

Kontakty