Zielonkowska Amatorska Liga Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
API Market 0:13 Cubański Hash
In - Plus Marki 2:4 Sparta Wołomin
Dar - Mar Kobyłka 3:0 Sokoły Zielonka
FC United 2:2 FC Ursynów
Prestiż Warszawa 4:2 Tiger Wołomin
Andromeda 3:3 Greentown Zielonka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najlepszy strzelec

stan końcowy:

35 bramek:

Chrystian Karczewski (Sokoły)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 35
ogółem: 641 415

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Fair Play

stan końcowy:

muszą pauzować:

-

 

zagrożeni pauzą:

- Karol Puźmierowski (Greentown Zielonka)

- Michał Perzanowski (API Market)

- Miłosz Pacha (Cubański Hasz)

- Arkadiusz Derlatka (Tiger Wołomin)

- Marcin Mońka (Greentown Zielonka)

  - Paweł Chojnowski (API Market)

- Daniel Bartczak (FC United)

- Konrad Miszczyński (FC United)

- Mateusz Ordyniak (Andromeda)

- Mariusz Sztabnik (FC United)

- Artur Gajak (Sparta Wołomin)

- Karol Wojtkowski (FC United)

- Bogumił Bonisławski (Prestiż Warszawa)

- Paweł Ciok (FC Ursynów)

- Hubert Kowalski (Cubański Hasz)

 - Damian Zieliński (Greentown Zielonka)

  - Dominik Broda (FC United)

- Artur Labocha (Greentown Zielonka)

- Mateusz Kowalski (Cubański Hasz)

  - Kamil Kulma (Andromeda)

- Maciej Grabowski (FC United)

 

po jednej żółtej kartce:

- Artur Grzelakowski (FC Ursynów)

- Mateusz Kowalski (Cubański Hasz)

- Łukasz Boguciński (Tiger Wołomin)

- Robert Domański (Sokoły Zielonka)

- Paweł Chojnowski (API Market)

- Adam Szopa (API Market)

- Marcin Łuczyński (API Market)

- Paweł Koziorek (Greentown Zielonka)

- Marcin Kryński (Greentown Zielonka)

- Mateusz Lewandowski (Cubański Hasz)

  - Mirosław Bryl (Dar-Mar Kobyłka)

  - Patryk Gall (In-Plus Marki)

  - Dariusz Oleksiak (Sparta Wołomin)

  - Cezary Sasin (Sparta Wołomin)

  - Piotr Niewiadomski (API Market)

  - Mariusz Heciak (Dar-Mar)

  - Maks Frantisov (Andromeda)

  - Paweł Roguski (Andromeda)

  - Darian Zasłonka (Cubański Hasz)

- Damian Woźniakowski (Sparta Wołomin)

- Paweł Gumienny (FC United)

- Łukasz Łuniewski (Sokoły Zielonka)

- Dawid Topczewski (FC Ursynów)

- Rafał Śnieżek (Greentown Zielonka)

- Maciej Tabaczyński (FC Ursynów)

- Mariusz Kowalski II (Cubański Hasz)

- Mateusz Gontarz (Prestiż Warszawa)

- Bartosz Krajewski (Prestiż Warszawa)

- Jakub Lisak (Prestiż Warszawa)

- Damian Rudnik (Sparta Wołomin)

- Jacek Słoński (Sparta Wołomin)

- Tomasz Nojszewski (FC United)

- Artur Dębowski (Prestiż Warszawa)

- Adrian Wasiak (FC United)

- Rafał Piasecki (Prestiż Warszawa)

- Rafał Kusiak (Sokoły Zielonka)

- Tomasz Popiół (In Plus Marki)

- Mariusz Kowalski I (Cubański Hasz)

- Adrian Górny (Prestiż Warszawa)

- Tomasz Rzepniewski (FC United)

Partner

Reklama

Organizator ligi

Partnerzy

Partnerzy medialni

Najnowsza galeria

Drużyny ZALP
Ładowanie...

Buttony

Kontakty