Zielonkowska Amatorska Liga Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
API Market 0:13 Cubański Hash
In - Plus Marki 2:4 Sparta Wołomin
Dar - Mar Kobyłka 3:0 Sokoły Zielonka
FC United 2:2 FC Ursynów
Prestiż Warszawa 4:2 Tiger Wołomin
Andromeda 3:3 Greentown Zielonka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Najlepszy strzelec

stan końcowy:

35 bramek:

Chrystian Karczewski (Sokoły)

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 35
ogółem: 641 422

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Faza pucharowa

wyniki:

faza ćwierćfinałowa (niedziela, 22 września, 15:00 - 15:25) 1x10min

[A] Fomar Marki 4:0 Sokoły Zielonka

[B] Orły Klembów 0:0 (k. 2:3) Dar Mar Kobyłka

[A] In-Plus Marki 2:0 Tigers Wołomin

[B] Sparta Wołomin 0:0 (k. 2:3) FC United

 

mecze o miejsca 5-8 (niedziela, 22 września, 15:25 - 15:35) 1x10min

[A] Sokoły Zielonka 2:1 Sparta

[B] Orły Klembów 0:0 (k. 2:0) Tigers

 

mecze półfinałowe (niedziela, 22 września, 15:35 - 15:45) 1x10min

[A] Fomar Marki 1:1 (k. 3:2) FC United

[B] Dar-Mar Kobyłka 1:0 In-Plus Marki

 

mecze o 7 miejsce (niedziela, 22 września, 15:45 - 15:55) 1x10min

[A] Sparta Wołomin 0:0 (k. 2:0) Tigers

 

mecze o 5 miejsce (niedziela, 22 września, 15:55 - 16:05) 1x10min

[B] Sokoły Zielonka 0:3 Orły Klembów

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 22 września, 16:05 - 16:20) 1x12min

[A] In-Plus Marki 1:0 FC United

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 22 września, 16:20 - 16:35) 1x12min

[A] Dar-Mar Kobyłka 0:0 (k. 4:5) Fomar Marki

 

finał imprezy

[17:00] Mecz towarzyski oldbojów: Zielonka 3:6 Ząbki

[18:00] Mecz towarzyski: Reprezentacja ZALP 4:0 Oldboys Dolcan Ząbki

 

końcowa kolejność:

1. FOMAR MARKI

2. Dar-Mar Kobyłka

3. In-Plus Marki

4. FC United

5. Orły Klembów

6. Sokoły Zielonka

7. Sparta Wołomin

8. Tigers Wołomin

Partner

Reklama

Organizator ligi

Partnerzy

Partnerzy medialni

Najnowsza galeria

Drużyny ZALP
Ładowanie...

Buttony

Kontakty